Sanna Eichhorn plotseling overleden

Tot onze grote schrik ontvingen wij totaal onverwacht het trieste bericht dat Sanna Eichhorn, zo kort na haar afscheid als voorzitter van de VMHP, plotseling is overleden.

Tijdens haar vakantie met haar man in Australië werd zij getroffen door een hartstilstand.

 

Sanna is 54 jaar geworden.

 

Ruim 10 jaar is zij voorzitter van onze vereniging geweest. Met grote inzet behartigde zij de belangen van de VMHP.  Zij stond bekend om haar sterke betrokkenheid bij het wel en wee van onze leden. Sanna is van zeer grote betekenis geweest voor de VMHP.

 

De VMHP wenst haar echtgenoot, Math Agelink, heel veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies te dragen.

Op dit moment is er nog niets bekend over hoe afscheid genomen gaat worden van Sanna.  Zodra het mogelijk is worden de leden hierover geïnformeerd.

Persoonlijke herinneringen en betuigingen van medeleven kunt u achterlaten in haar online condelance-register (klik hier)

 

Math heeft aangegeven dat hij reacties op prijs stelt en deze vooralsnog wenst te laten verlopen via de VMHP-contactpersoon, Caroline Bonekamp, voorzitter van de VMHP (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).


Nieuwsoverzicht